e-mail: estadioderuina@gmail.com

środa, 4 kwietnia 2012

Jutro, 5 kwietnia 2012 o godz. 10:30, w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się procedura otwarcia kopert na " modernizację stadionu miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem " Jeżeli ma ktoś ochotę i czas może obserwować to wydarzenie na miejscu - procedura otwarta.

3 komentarze:

 1. Jak uda się zakończyć ten kabaret to wie ktoś kiedy zaczną budować ten stadion?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Misto ( zamawiajacy ) po wybraniu zwycieskiej oferty , miejmy nadzieje ze dzisiaj to nastapi ( wg. specyfikacji , najnizsza cena ) kieruje ja do weryfikacji , pozniej oglasza oficjalnie wyniki przetargu .( o ile cena okarze sie zbyt wysoka to mysla ze rada miasta bedzie musiala jeszcze raz uchwalic brakujace srodki na budowe )

  Inne podmioty startujace w przetargu maja 2 tygodnie czasu na zlozenie odwolan , jezeli tego nie uczynia lub ich odwolania zostana odrzucone zostanie podpisana umowa na wykonastwo ze zwycieska firma , ktora otrzyma wszelkie dokumenty budowlane i w terminie 7 dni powinna wejsc na teren budowy

  Biorac pod uwage komentarz kolegi ( powyzej ) kabaret ten moze jeszcze ze sceny przenies sie na karuzele lub na hustawke ( nastrojow )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń